Komisja Budżetu i Finansów Kadencja 2018 - 2023

Skład

Przewodniczący Komisji

Członek Komisji

Członek Komisji

Członek Komisji

Członek komisji

Członek Komisji

Członek Komisji

Członek komisji

Członek Komisji

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 01 lipca 2011 21:07
Dokument wprowadzony do BIP przez: Adam Kosiński
Ilość wyświetleń: 177717
05 czerwca 2020 09:52 (Tomasz Świderski) - Aktualizacja informacji.
27 lutego 2020 14:32 (Katarzyna Bernaciak) - Aktualizacja danych komisji: Komisja Statutowa i Organizacji Pracy Rady.
22 listopada 2019 11:04 (Katarzyna Bernaciak) - Aktualizacja danych stanowiska: Radny Powiatu Płockiego.